Zbavte se svých bolestí díky cvičení na míči

Gymnastické míče se liší svou velikostí (tedy průměrem), který by měl byt optimální k výšce vaší postavy. Jestliže měříte například 170 cm, měl by průměr míče pro vás být 75 cm. Gymnastické míče mají vysokou nosnost. Toto cvičení snižuje napětí v organismu, posiluje břišní a zádové svaly a nenásilně aktivuje klouby. Pokud vás po cvičení trápí bolesti zad? Vyzkoušejte revoluční cvičení na míči! Máme na mysli samozřejmě velký gymnastický míč, který patří mezi nejlepší cvičební pomůcky.

Jestliže vás při cvičení rozbolí klouby, měli byste zvolnit. Nejprve se pokuste zbavit bolesti. K léčbě je velmi vhodný chladivý gel Biofreeze, který odstraňuje různé formy bolesti svalů, kloubů či zad. Velkou výhodou tohoto gelu je, že nezatěžuje celý organismus, působí totiž pouze v místě namazání. Je tak k organismu mnohem šetrnější než prášky proti bolesti. Chladivý gel Biofreeze funguje na základě kryoterapie, tedy léčby chladem. Chlad snižuje průtok krve a brání tak bolestivým signálům proniknout skrze nervy až do mozku, kde by byly tyto signály vnímány jako bolest.

Navštivte Svět Zdraví s.r.o. a domluvte si konzultace na hubnutí.

Chladivý gel Biofreeze je také velmi účinný při vážnějších onemocněních kloubů, jako je artróza či artritida. Artritida je zánětlivé autoimunitní onemocnění projevující se zejména bolestí kloubů. Toto onemocnění omezuje pacienty v pohybu a degeneruje jejich klouby. Zkracuje také délku průměrného života o 6 až 7 let.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.